Mājsaimniecības Pārtikas Vakuuma Sealer Iepakošanas Mašīnas Automātisko Elektrisko Filmu Pārtikas Sealer Vakuuma Iepakotājs Vakuuma Maisiņi Pārtikas Uzglabāšanai

w590

€24.03

-10.3

€34.33

-30 %

Jauns produkts

Mājās Pārtikas Vakuuma Sealer Iepakošanas Mašīnas Ar Ruļļiem Un Uzglabāšanas Maisi Amats: 1.Daļēji vakuuma iepakojumā 2.Vakuuma+Blīvēšanas funkciju 3.To var apturēt darba laikā 4.Tā var sūkāt ledusskapis, uzglabāšana ērta 5.Pārslodzes funkcija 6.Viegli sadalīt, viegli tīrāma.Iepakojumā: 1 gab Pārtikas Vakuuma Sealer 15 gab Somas ( Izmērs : 20cm*25cm ) 1 rullis Somas (Izmērs: 15cm*500cm)

UZMANĪBU:

1. Ja izvēlēties 110V mašīna 127 volti, Brazīlija, funkcijas pildāmas būtu spēcīgāka, tāpēc ir nepieciešams, lai pagrieziet pogu, pēc 3-4 sekundes pēc tam, kad tā mainās uz Sarkanu, kad vakuuma blīvējums. ( nav jāgaida Sarkanā gaisma izslēgsies) 2. Lūdzu, izvēlēties pareizo volt un pievienojiet kad pasūtījums, nepareizi volt radīs vairāk problēmu, pat ievainots mašīna. 3. Mašīna būtu izmantot kopā ar speciālu maisiņu, kad vakuuma blīvējums, normālas somas tikai varētu, aizzīmogo, bet ne putekļusūcēju. 4.Mašīna nevarēja lietot šķidrumu, lūdzu, noņemiet mitruma pārtikas, kad vakuuma blīvējums.Lūdzu, nav slapjš beigām maisā, citādi tas ir grūti, lai aiztaisītu.

Uzkopšanas & Aprūpe 1.Izvairieties no neapstrādātiem materiāliem, lai attīrītu mašīnu, lai izvairītos no nesaskrāpē virsmas. 2.Neiegremdējiet ierīci šķidrumu. 3.Pirms sākt, pārliecinieties, sūklis, ir sausa.Procesa laikā montāža, neapdraud to. 4.Sausā rūpīgi, pirms tā atkārtotas lietošanas. 5.Tas ir aizliegts tīrīšanu ar organiskajiem šķīdinātājiem, un nav nepieciešams, lai pievienotu smērvielu uz mašīnu. 6.Kad mašīna sabojājas, tas būtu izslēdziet nekavējoties, pārbaudiet cēloni un novērstu problēmas. 7.Lūdzu, izvēlēties pareizo volt un pievienojiet kad pasūtījums, nepareizi volt radīs vairāk problēmu, pat ievainots mašīna.

Tagi: pārtikas vakuuma sealer, alumīnija bag sealer, putekļsūcēja palīdzību pack mašīna, konteineru sealer, stieples iepakošanas mašīna, rokas sealer, blast freezer, automātiskā sealer, vakuuma iepakotāju, putekļsūcēja palīdzību pārklājums mašīna

Funkcija 12 mājsaimniecības pārtikas vakuuma sealer mašīna
Funkcija 9 Automātiskā pārtikas vakuuma sealer
Sertifikācija CE
funkcija 6 Vakuuma Pārtikas Sealer
funkcija 5 Pārtikas vakuuma sealer iepakošanas mašīnas
Spriegums(V) DC 110V, 220V
Blīvējuma Garums 28cm
Funkcija 1 Vakuuma Sealer
Materiāls ABS
Veids Statīvs / Tabula
Zīmola Nosaukums White Dolphin
Funkcija 10 Vakuuma sealer uzglabāšanas somas
funkcija 7 Elektriskā pārtikas vakuuma sealer
Jauda(W) 100W
Funkcijas 4 Mini vakuuma sealer
Ar Vakuuma Maisiņā
Funkcija 11 Vakuuma sealer pārtikas taupīšana
funkcija 3 Vakuuma sealer mašīna
Modeļa Numurs ZKJ-02
funkcija 8 labākais vakuuma sealer
Barošanas Avots elektriskā
Funkcija 2 Pārtikas vakuuma sealer

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Saistītie Produkti