Tālvadības Pults Smart Bike Lāzera Gaismas Bezvadu Taillight Velosipēda Aizmugurējās Gaismas, Drošības Pagrieziena Signālu Gaismas, Velosipēdu Piederumi

w1589

€11.42

-5.14

€16.56

-31 %

Jauns produkts

Aizzīmju Punktiem:

1、Gaismas kontrole: vidējo pogu uz tālvadības pulti var kontrolēt sarkano LED brīdinājuma gaisma, astes gaismas, un kreiso un labo bultiņu attiecīgi kontroles dzeltenā LED virzienrādītāja uz astes gaismas.

2、Skaidrs displejs: turn gaismas padoms funkcijas dzeltenās gaismas displeju, kas ir vienkāršs un skaidrs.

3、Vienkārši un ērti lietot: ar Bezvadu tālvadības darbība ir vienkāršs un ērts, viegli uzstādīt, divu izmēru gumijas gredzens, kas piemērota visu izmēru no stūres.

4、Uzmanību: virsmas IPX2 ūdensizturīgs efektu, padara to īpaši piemērotu nakts izjādes un izmantot sliktas redzamības apstākļos.Tas nav atbalsts, niršana, sausā to laiku pēc tam, kad kļūst slapja lietus laikā, glabājiet to sausā vietā.

5、Ko jūs saņemsiet: 1*Auto gaismas 1*Auto gaismas montāžas siksna 1*Tālvadības pults 1*Tālvadības pults montāžas bāze 2*Tālvadības pults montāžas siksna 1*Lādēšanas kabelis 1*Rokasgrāmata. 5.Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot pārdevēja ziņu ar pirmo reizi, ja jums ir kāda neapmierinātība vai ir šaubas par mūsu produktiem, un mēs sniegsim jums pieņemamu risinājumu 24 stundu laikā!

Apraksts:

Auto gaismu funkcijas dual-izmantot taillight un pagrieziena signāla viegli izmantot.Bezvadu tālvadības pults darbība ir vienkāršs un ērts, viegli uzstādīt.

Tālvadības pults instrukcijas:

1. Kreisā pagrieziena poga: Nospiediet kreiso pagriezienu pogas, pogu, indikators mirgo, aizmugures kreiso pagriezienu indikators mirgo, nospiediet pogu, lai izslēgtu indikators.

2. Labo pagriezienu poga: Nospiediet labo pagriezienu pogas, pogu, indikators mirgo, pakaļējo labo pagriezienu rādītājs flash es, pēc tam nospiediet pogu, lai izslēgtu indikators.

3. LED indikators poga: Nospiediet LED pogu, pogu, indikators ir vienmēr, tur gribētu gaismas uz astes gaismas ir parasti; nospiediet LED pogu, pogu, indikators mirgo, un sarkanā gaisma uz astes gaismas mirgo.Nospiediet LED pogu trešo reizi, lai izslēgtu sarkanās gaismas aizmugurējos lukturus.

Taillight: Slēdža poga, sarkanās LED gaismas brīdinājuma signāls, dzeltens LED indikators.

Saraksts:

1*Auto gaismas

1*Auto gaismas montāžas siksna

1*Tālvadības pults

1*Tālvadības pults montāžas bāze

2*Tālvadības pults montāžas siksna

1*Lādēšanas kabeli

1*Manuālā

Tagi: velosipēds lāzera, bultiņas velosipēds, auto koriģētājs, velosipēda lukturis aizmugurējais, velosipēds kāju balsts, velosipēdu led signāls, bicycl led, yzfr1, velosipēds lāzera usb, velosipēdu blinker

Sertifikācija CE
Strāvas Padeve Akumulators
Modeļa Numurs velosipēdu Taillight pagrieziena signāla
Montāžas Izvietojumu sēdekļa

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Saistītie Produkti